Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac o Cookies

Poštovné a doprava

Spôsoby doručenia

Dnes objednáte, zajtra doručíme, ak je vami vybraný tovar na našom sklade a vy si ho objednáte - Kuriérom do 10:00 h - už druhý deň ho máte doma!

Pri platbe vopred môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby. Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.Ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra. Faktúru (daňový doklad) zasielame automaticky.

 

Osobné vyzdvihnutie

Vždy je zadarmo. Ďalšou veľkou výhodou je časová nezávislosť na doručovateľovi. Akonáhle je tovar pripravený, dostanete od nás e-mail s potvrdením, že si ho môžete vyzdvihnúť. Na vyzdvihnutie máte celých 5 pracovných dní, počnúc nasledujúcim pracovným dňom od obdržania potvrdenia.

Po uplynutí týchto 5 pracovních dní je tovar uvoľnený do voľného predaja a nie je možné ho rezervovať.

 

Platba prevodom vopred

 

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet odošleme zásielku a obdržíte daňový doklad.

Pri platbe vopred môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky. V opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú. Pri osobnom odbere tovaru je nutné predložiť doklad totožnosti.

 

Cenník prepravy zásielky:

 

Cena zásielky je od 2,99 € a automaticky prepočítavaná podľa váhy tovaru a zobrazuje sa v košíku v našom e-shope.

 

Dodacia lehota:

 

Dodacia lehota od odoslania tovaru je 24 - 48 hodín - kuriérom, ak je tovar na našom sklade, inak do 2 - 15 pracovných dní. V prípade, že niektorý tovar nebude k dispozícii, budeme Vás kontaktovať.

 

Osobný odber:

 

Vážení zákazníci, osobný odber objednaného tovaru odporúčame vopred telefonicky oznámiť, aby sme vám mohli tovar pripraviť a zabaliť.
Sme tu pre vás, preto nás neváhajte kontaktovať.

 

Doprava zadarmo:

 

Pri objednávke nad 500 € dovoz v rámci Slovenska zadarmo. Neplatí, ak váha tovaru presiahne 15 kg.

 

Balné:

Neúčtujeme si žiadne balné ani manipulačné poplatky.

 

Slovenskou poštou posielame zásielky do hmotnosti 15 kg, nad 15 kg posielame tovar kuriérom, alebo si môžete tovar prevziať osobne po telefonickom dohovore na našej adrese.

 

Vážení zákazníci, satelitné paraboly a satelitné komplety posielame len kuriérom.